S nami bude váš krb opäť centrom pohody a tepla vo vašom domove.

S viac ako dvoma desaťročiami skúseností v tvorbe kvalitných krbových diel, rozumieme všetkému, čo sa týka krbu. Vy si kúrite, relaxujete pri teple a ohni, a o zvyšok sa postaráme my. Ako však každý dobrý majster vie, krb vyžaduje pravidelnú starostlivosť a údržbu, aby bol vždy ako nový.

Naše služby sú tu pre všetkých majiteľov krbov. Ponúkame vám kompletné čistenie a údržbu krbovej vložky, obnovíme váš krb a vrátime mu jeho pôvodný lesk a funkčnosť.

Nech sa páči, kontaktujte nás. Zabezpečíme servis aj pre krbové vložky, ktoré sme nemontovali.

 

Malý servis krbovej vložky.

Čo to znamená? Že približne po 3 rokoch potrebuje krbová vložka takzvaný malý servis:
vizuálnu kontrolu stavu ohniska, výmenu tesnenia dvierok, kontrolu výsuvného systému, premazanie a nastavenie. Tento servis odporúčame aj v prípade, keď v krbovej vložke nekúrite príliš často.

Veľký servis krbovej vložky.

A po 5 až 7 rokoch (podľa typu krbovej vložky) nastupuje veľký servis, kde môžete očakávať kompletnú výmenu šamotových platní ohniska, výmenu liatinových roštov, kontrola dymovodov, výmena tesnenia dvierok, premazanie a nastavenie otváracieho systému. Tento servis je dôležitý aby Vám krb aj naďalej fungoval bezpečne.

Chcem postaviť nový krb.

Preskúmajte aj náš web o krboch. www.caminus.sk
Nájdete u nás veľa rád a inšpirácii. Krbom sa venujeme viac ako 22 rokov. Vieme Vám odborne poradiť a nájsť pre Vás to pravé riešenie krbu. Či už si vyberiete klasický, alebo ultra moderný dizajn. V ponuke a v showroome máme vystavené hotové krby a aj krbové piecky od rôznych výrobcov

kontaktný formulár

napíšte nám, odpovieme vám


ako Vám môžeme pomôcť